Tayyar ve Tahmazoğlu’ndan Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğin

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil TAYYAR ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU ve beraberindeki heyet Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şubesi Başkanlığını ziyaret etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının ziyarete ayrı bir anlam kattığını dile getiren Şube Başkanı Gazi Hasan Basri YILMAZ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şamil TAYYAR yaptığı açıklamada, Şehit aileleri ve Gazilerin her zaman yanlarında olduklarını bildirdi. Terörle mücadelenin de aynı kararlılıkla devam edeceğinin altını çizen TAYYAR; “Ya silahlarını gömecekler, ya da silahları ile gömülecekler.” dedi

Gaziantep Şubesi Başkanı Hasan Basri YILMAZ’ın dernek üyesi Şehit aileleri ve Gazilerin aileleri ile birlikte Çanakkale’ye gitmek istediklerini dile getirmesi üzerine, Şahinbey Belediyesi Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU memnuniyetle bu talebi değerlendireceklerini, seçimden sonra uygulamaya koyacakları sözünü verdi.

Ziyaret esnasında Şahinbey Belediye Başkanlığının organizasyonu ile Şehit aileleri ve Gazilere aşure ikram edildi.

Ziyaret iyi dilekler ve temennilerin ardından Şube Başkanı Gazi Hasan Basri YILMAZ’ın Gaziantep Şehitler albümü ile dernek şiltini Gaziantep Milletvekili Şamin TAYYAR ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU’na sunması ile sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar

Bir Cevap Yazın