Çerkezköy’de Şehitler İçin Mevlit Okutuldu

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından terör olaylarında şehit ve askerler için Mevlid-i Şerif okutuldu.

Çerkezköy Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasında düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Çerkezköy Müftüsü Yusuf , Belediye Başkan Yardımcısı İmdat Özgör, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Kenan Çetin, Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa , Çerkezköy Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Enver Bayram ve çok sayıda Samsunlu katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Mevlid-i Şerif programında daha sonra Erkaynak Cami İmam Hatibi İlhan İlke tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı. Yeşil Cami İmam Hatibi Habip Önal ve Çerkezköy Belediyesi Cenaze İşleri Sorumlusu Eyüp Özdemir’in Kuran-ı Kerim tilavetleri ile devam eden Mevlid-i Şerif programı, ilahilerin okunması ve İlçe Müftüsü Yusuf ’nın dualarıyla sona erdi.

Çerkezköy Müftüsü Yusuf , yaptığı duada ın, milletin birlik ve beraberliğinin daim olması, Türk milletinin kardeşliğinin ömür boyu sürmesi, ülkeyi bölmek isteyenlere fırsat verilmemesi temennisinde bulundu.

iha

Yorumlar

Yorumlar

Bir Cevap Yazın